Sprzątanie Świata

• 2023-09-21 10:29:39

Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Sprzątanie Świata

Dnia 15 września 2023 w ramach Akcji Sprzątania Świata uczniowie klas 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b i 7a wraz z nauczycielami: p. I. Ciechanowską, p. A. Gacek, p. W. Rudźko, p.S. Czubenko, p. J. Lewicką, p. R. Metz-Szymikowską, ks. M. Massowa, p. B. Nastały i p. B.Bach wyruszyli posprzątać najbliższą okolicę. Dzięki pomocy Gminy Gniewino, która zaopatrzyła nas w niezbędny sprzęt, czyli rękawiczki i worki, posprzątaliśmy miejsca najbardziej uczęszczane przez mieszkańców. Udaliśmy się do centrum wsi,  na osiedle Kaszubskie, znajdujący się w jego pobliżu Orlik i plac zabaw. Ponadto inna grupa porządkowała drogę w kierunku Strzebielinka. Najmłodsi z grupy sprzątali ścieżkę Przyrodniczo-Leśną, znajdującej się przy hotelu Mistral. Każdy z uczestników dostał również słodki upominek, za który serdecznie dziękujemy Gminie Gniewino.

Sprzątanie Świata zdjecie 0 Sprzątanie Świata zdjecie 1 Sprzątanie Świata zdjecie 2 Sprzątanie Świata zdjecie 3 Sprzątanie Świata zdjecie 4 Sprzątanie Świata zdjecie 5 Sprzątanie Świata zdjecie 6